|
Білім беру саласы: |
Қатынас |
|||||||||||||
|
ҰОҚ: |
Сөйлеуді дамыту |
|||||||||||||
|
Тақырыбы: |
Тақырыбы: Көліктер және оның түрлері |
|||||||||||||
|
Оқу мақсаты |
Сөздердідыбысталуыбойыншасалыстырабілуді, берілгендыбысқасөздердітаңдау, сөздергедыбыстықталдаужасаудағдыларындамыту.
|
|||||||||||||
|
ҰОҚ мақсаты |
Берілген дыбысқа сөздерді таңдап, салыстыра алады және сөздерге дыбыстық талдау жасайды. |
|||||||||||||
|
Күтілетін нәтижесі |
Сөздерді дыбыс бойынша салыстыра алады, берілген дыбысқа сөздерді таңдап ,дыбыстық талдау жасай алады. |
|||||||||||||
|
Уақыты |
30мин. |
|||||||||||||
|
|
||||||||||||||
|
ҰОҚ жоспарын жүзеге асыру кезеңдері/ уақыты |
ҰОҚ жоспары |
Ресурс |
||||||||||||
|
І. Кіріспе бөлімі Дұрыс əсерлі көңіл күй орнату. 1мин. Ашық сұрақтар 2 Бала үні:қызығушылық, дербестілік Топтасу 3 мин. |
Миға шабуыл: «Дыбысынан таны» Әртүрлі көлік түрлерінің дыбыстары естіледі.(машина,тікұшақ,кеме,пойыз)
Ашық сұрақтар: Дыбыстардың арасында жер көлігі бар ма? Су, әуе көліктері кездесті ма? Жер көлігі қандай қызмет атқарады? Жер көлігі мен ауа көлігінің қызметтерінің қандай айырмашылықтары бар? Кері байланыс; «Бір минут»
Карточкалармен бірігеді: Жер,су, әуе көліктері арқылы топқа бөлінеді |
View the embedded image gallery online at:
https://mektep119-edu.testim.kz/kz/biz-turaly/ashy-saba/87-119-orta-mektep-toksanova-g-s-jleudi-damytu.html#sigFreeId938e69dc5c |
||||||||||||
|
II. Негізгі бөлім: Топтық жұмыс:постер 10мин 4К моделі: командалық, коммуникативтілік, сыни ойлау, креатівтілік Бала үні: кажеттілік
Жеке жұмыс:8мин Бақылау: құрылымдалған Бір –бірінің жұмысына кері байланыс. Бала үні:
Саралау:қарқын
Жұптық жұмыс.5мин Бақылау:тікелей Бір –бірінің жұмысына кері байланыс. Бала үні:қызығушылық 4Кмоделі:креактивтілік
Саралау:ресурс |
І. Құрылымдалған ойын:«Көліктерді гаражға орналастыр.» Ойын шарты: Көлік атауларының қай дыбыстан басталғанын табады,сол дыбысты дауысты,дауыссыз екенін ажыратып, қызыл, көк түсті гаражға орналастырады. Кері байланыс: «Бас бармақ» әдісі
ІІ. Педагог жетекшілігімен жүргізілетін ойын«Автотұрақтағы көліктер» Автотұрақтағы көліктерге дыбыстық талдау жасайды.
Қолдауды қажет етпейтін баламен жұмыс: «Сөзде қанша дауыссыз дыбыс бар?» белгілеу. Рефлексия: «Бағдаршам»
ІІ.Еркін ойын«Сәйкестендір» Берілген сөздерде қанша дыбыс болса сол санға сәйкестендіреді.
Кері байланыс:«Көңілді смайликтер»
Әлсіз балаларға: «Жер,су,әуе» ойыны. Шарты: берілгендыбысқасөздердітаңдайды |
View the embedded image gallery online at:
https://mektep119-edu.testim.kz/kz/biz-turaly/ashy-saba/87-119-orta-mektep-toksanova-g-s-jleudi-damytu.html#sigFreeId78b09b0981
К А М А З
АВТОБУС
|
||||||||||||
| ІІІ. ҰОҚ қорытындысы
4мин. |
Рефлексия: « Машианалар арқылы »
Қызыл түс-ешнәрсе түсінбедім
Сары түс-түсіндім,бірақ түсіндіре алмаймын Жасыл-бәрін түсіндім, басқаға түсіндіре аламын |
View the embedded image gallery online at:
https://mektep119-edu.testim.kz/kz/biz-turaly/ashy-saba/87-119-orta-mektep-toksanova-g-s-jleudi-damytu.html#sigFreeIdabd2bf2fa7 |
||||||||||||







Сұрақ қою