Бекітемін С.Сейдуллаева
|
Бөлім |
4-бөлім Қазақтың ұлттық және зияткерлік ойындары |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Дүбірбаев Нұрлан Пірназарұлы |
||||
|
Күні |
|||||
|
Сынып |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақтың ұлттық ойындары |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.2.3.1 - қолайлы оқу ортасын қалыптастыру бойынша, біріккен әрі тиімді жұмыс дағдыларын анықтау және қолдана білу |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Дәстүрлі ойындар арқылы қолайлы оқу ортасын қалыптастыру |
||||
|
Бағалау критерииі |
Ойын ережесін біледі Ережеге сай ойнай алады Асық атуды |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Сабақтың тақырыбымен,оқыту мақсатымен, жетістік критериилерімен таныстыру. Сабақтың негізгі мақсатын айту Қауіпсіздік ережесімен таныстыру. Жалпы жүру, жүгіру жатығулары Демалу,дембасу Жалпы дамыту жатығулары |
Оқушы өз жұбын табады Әдіс арқылы қайталау Сұрақ жауап орындайды |
Қол шапалақ
|
Тренинг жазылған парақшалар |
|
|
Ортасы |
Сабақтың тақырыбы бойынша дәстүрлі сабақтың түрі «Асық ату» ойынымен таныстыру, ойнату. 1. Ойын ережесімен, ойын тарихымен таныстыру. Қосымша №1көріңіз 2. Ойын асықтарын қолдану. 3. Ойын қағидаларын жазып отыруды ұйымдастыру. 4. Асықтың тұрыстарын түсіндіру. 5. Топқа бөлініп ойнау. 6. Қауіпсіздік ережелерін айту. «Шеңбер» ойыны. 1. Ойынның ережесін түсіндіру.Қосымша №1 көріңіз. 2. Оқушыларды топқа бөлу 3. Ойын асықтарын қолдану 4. Шеңбер сызу. 5. Қауіпсіздік ережелерін айту. Қалыптастырушы бағалау: «Мерген»ойынын ойнату.Кішкене шарлар жабыстырылған тақта, оқушылар 2метр қашықтықтан дротик арқылы таңдаған шарға дәлдеп жаруы тиіс, бұл ойын сабақтың тақырыбына тікелей байланысты, тура дәлдеуді, икемділікті арттырады.Шардың ішіндегі сұрақтар сабақтың тақырыбы бойынша жазылады, оқушылар сұрақтарға жауап бере отырып бірін-бірі бағалайды.Қосымша №4. көріңіз |
Слайдта берілген сұрақ жауапты орындайды Сұрақ жауап арқылы сұраққа жауап береді, логикалық ойлай білуі мен сыни көзқарасы таныта білу дағдылары қалыптасады |
Смаликтер арқылы ҚБ өзін өзі бағалау
ҚБ «Бағдаршам»
ҚБ «От шашу»
|
Әр бір іс-әрекет үшін үлкен бос кеңістік. Баскетбол доптары. Конустар.
|
|
|
Сабақтыңсоңы
|
Кері байланыс: Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ арқылы бағалаймын. Рефлексия: БББ кестесін пайдаланамын Білемін Білдім Білгім келеді |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Рефлексия парағы |
|
№119 орта мектеп
Ашық сабақ
Тақырыбы: Қазақтың ұлттық ойыны
Сыныбы: 6
Пән мұғалімі: Дүбірбаев Нұрлан Пірназарұлы







Сұрақ қою